Eryaman Forum
İlan Panosu Forum Etkinlikler Resimler Makaleler Download Linkler
Üye Ol
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla Şifremi Unuttum?
 Ana Sayfa
 Üye olma şartları ve üyelik antlaşması
Eryaman Forum.CoM' un Üyelik Antlaşması

Aşağıda belirtilen antlaşma şartlarını kabul ediyorsanız, "Kabul Et" butonunu, etmiyorsanız "Vazgeç" butonunu tıklatınız.

Öncelikle şunu belirtelim; Bu Sitede CİDDİYETSİZLİĞE YER YOKTUR. Bu sitenin kullanıcılara sunduğu tüm özelliklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için bir kullanıcı adınız, şifreniz ve geçerli bir email adresiniz olmalıdır. Email adreslerinin geçersiz olduğu tespit edildiği anda üyeliğiniz hemen iptal edilir. Kişisel bilgileriniz saklı tutulur. Bu konuda yaşanan ihlalleri ve sorunlarınızı Site Yöneticisi (Admin)' e derhal bildirmeniz gerekmektedir. Kurallara uymayan üyelerin üyelikleri kendilerine bildirmeye ihtiyaç duyulmadan silinecektir.

Kullanıcı adınız ve şifrenizi kullanarak siteye girebilir, üyelik bilgilerinizi istediniz an güncelleyebilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuz takdirde Site Yöntecisine başvurun veya freekays@mynet.com elektronik posta adresinden şifre talebinde bulunun.

Bu Sitenin kullanıcılara kısaca şunları sunmaktadır:

  1. Özel Mesaj Servisi sayesinde tüm kullanıcılarla anında haberleşebilme.
  2. Gelen ve Giden Mesajları kimden/kime, hangi tarihte geldiği/gönderildiğini izleyebilir, istendiğinde mesajlar silinebilir.
  3. Makale, Dosya, Resim, WebLink gönderebilme.
  4. Forumlara katılarak öğrenmek istediğiniz konularda kendinizi geliştirebilme, bildiğiniz konuları ise diğer üyelerle paylaşma.
  5. Forumlarda yazdığınız mesajları istediğiniz an düzeltebilme veya silebilme.
  6. Sınırsız sayıda dosya indirebilme.
  7. İstediğiniz bir ürünü satışa çıkarabilme.
  8. Forumlara her katılışınızda puan alma ve Moderatör (Site Yöneticisinin bir alt seviyesi) seviyesine yükselme. Böylelikle, yeni Forum kategorileri yaratabilir, mesajları düzeltebilir ve kurallara uymayan kullanıcıların üyeliğini iptal edebilir.
  9. Haberleri okumakla kalmayıp, haberler hakkında yorum yapabilme.

OBu sitenin size sağladığı imkanlar tüm detaylaryıla SSS (sıkça Sorulan Sorular) bölümünde açıklanmıştır.

Üye olduktan sonra forumlara katılabilirsiniz. Ancak! yazılarınızda kişi hak ve özgürlükleri ihlal edildiği ve argo kelimeler kullanıldığı anda! Kullanıcının üyeliği haber verilmeksizin iptal edilir.

Site tarafından bilgisayaranıza çerezler (cookie) gönderilir. Genel kullanıma açık yerlerdeki bilgisayarlardan sitye giriş yaparsanız, hesabınızın bir başkası tarafından kullanılmasını önlemek için mutlaka Çıkış butonunu tıklatarak siteden ayrılmanız gerekmektedir.

Siteye hiçbir şekilde pornografik, T.C.yasalarına aykırı, T.C. aleyhtarı, kişi hak ve özgürlüklerine hakaret içeren yazı, resim, link vs. gönderilemez, gönderilse de doğal olarak yayınlanmaz ve üyelik silinir.

Tüm bu şartları kabul ediyorsanız "Kabul Et", etmiyorsanız "Vazgeç" butonunu tıklatınız.Zaten siteye üyesiniz. Yeni bir üyelik hakkını talep ediyorsanız, lütfenburayı tıklatın.

Herangi bir sorunla karşılaşırsanız Site Yöneticisiyle bağlantı kurun.Giriş Sayfası Yap Sık Kullanılanlara Ekle Gizlilik İlkesi   Bilgi Paylastikça artar MaxWebPortal Snitz Forums Sayfa Başına Git